Vliv přípravků na potenci

Bohužel se stává, že i zdraví a mladí muži s potencí mají určité problémy. Nebo se možná jen chcete cítit sebevědoměji a úspěšněji v tak choulostivé oblasti.

Samozřejmě, že dnes, abyste tento problém vyřešili, můžete se uchýlit k různým metodám léčby (pokud mluvíme o závažných funkčních poruchách). Nebo v jednodušších a nelékařských případech jsou vám k dispozici moderní a účinné kapsle na zvýšení potence. Jídlo v tomto případě hraje důležitou roli.

Škodlivé a užitečné produkty pro mužskou potenci

Obecně lze říci, že potence je téměř přímo ovlivněna hladinou testosteronu v mužském těle. Potraviny na potenci by proto měly v první řadě obsahovat složky, které vašemu tělu pomohou produkovat tak důležitý hormon. A alespoň nesnížili jeho produkci v těle zdravého muže. Níže doporučujeme, abyste se seznámili s některými základními fakty a pravidly pro výběr nápojů a potravin pro potenci.

Škodlivé produkty pro potenci

Velmi velké množství přípravků, které používáme téměř denně, nejen že nepůsobí pozitivně na potenci, ale mohou jí i škodit. Takže například zvýšení obsahu soli ve vašem jídle snižuje produkci testosteronu v mužském těle, což znamená, že jídlo na potenci by mělo být co nejméně solené.

Různé energetické nápoje, sladká soda, káva - to vše má samozřejmě dočasný pozitivní účinek, nabudí váš nervový systém. Ale negativně ovlivňuje kardiovaskulární systém a může způsobit komplikace, a to i v intimní oblasti. Navíc, podle některých studií, kofein, který se dostává do vašeho těla, vede ke zničení již existujícího volného testosteronu.

Negativními faktory ovlivňujícími mužskou potenci jsou také potraviny, které obsahují velké množství sacharidů. Nemluvě o tom, že mohou způsobit nadváhu. Mimochodem, u lidí se zvýšenou tělesnou hmotností je často pozorováno snížení libida.

Muffiny a bílý kvasnicový chléb také nejsou příliš zdravé. Kvasinky a cukr v těchto potravinách snižují testosteron.

Nezneužívejte a mastné mléko. Obsahuje hodně estrogenu – ženského pohlavního hormonu, který může nepříznivě ovlivnit vaši potenci.

Klobásy, klobásy, klobásy a další podobné výrobky, přestože jsou klasifikovány jako maso, obsahují velké množství přídatných látek, takže všechny výhody jsou ve skutečnosti sníženy na nulu. Většina v současnosti nabízeného masa a masných výrobků je navíc ve stádiu chovu zvířat nasycena poměrně velkým množstvím růstových hormonů a dalších látek, které, jak víte, mají negativní vliv i na potenci.

Mimochodem, když už mluvíme o „škodlivých" hormonech ve vašem jídle z hlediska zvýšení potence, určitě byste měli zmínit různé „sportovní koktejly" a také mnohými milované pivo. Ano, ano, ukazuje se, že pivo obsahuje mimo jiné ženské hormony – fytoestrogeny. Myslím, že sám chápete, co to může znamenat pro vaše libido.

A samozřejmě musíme zmínit čaje a bylinky, které můžeme zařadit do různých nápojů, které mají výrazný sedativum a zpomalují průchod nervových vzruchů.

Když tedy shrneme některé výsledky, můžeme rozlišit následující skupiny produktů, které byste neměli (alespoň v hojné míře) jíst, chcete-li zvýšit svou mužskou potenci:

 • potraviny s vysokým obsahem soli (kyselé okurky a nakládané svačiny, hranolky, slané krekry atd. );
 • potraviny s vysokým obsahem sacharidů;
 • slazená soda, energetické nápoje, sladké pečivo, koláče a sladkosti, kynutý bílý chléb, brambory (zejména smažené);
 • produkty s vysokým obsahem kofeinu (káva, energetické nápoje, léky s kofeinem atd. );
 • produkty obsahující hormony ("ženské", "růstové" atd. );
 • tučné kravské mléko, „sportovní koktejly", neekologické maso a masné výrobky, pivo aj. ;
 • potraviny a nápoje s uklidňujícím účinkem (zklidňující čaje, zejména s obsahem bylinek jako: kozlík lékařský, třezalka, meduňka, květy lípy, máta aj. ).

Užitečné jídlo pro zvýšení potence

Takže už víte, jaké jídlo nejvíce škodí potenci. Zvažte nyní, co je užitečné pro vás a vaši potenci. Jinými slovy, co by mělo být součástí vašeho jídelníčku, aby jídlo pomohlo zvýšit vaši potenci.

Jak již bylo zmíněno, pro normální sexuální aktivitu a udržitelnou potenci musí lidská strava obsahovat určité látky a být pokud možno šetrná k životnímu prostředí a zdravá.

Odborníci na výživu například upozorňují na potřebu takzvaných „reprodukčních vitamínů" E a A. Vitamín B také zvyšuje vedení nervových vzruchů, což přispívá nejen k duševní činnosti, ale také k reprodukčním funkcím vašeho těla.

Ze stopových prvků jsou pro zvýšení potence a kvality spermií nejdůležitější: zinek, selen, draslík, hořčík. Je také celkem dokázáno, že takzvané mastné kyseliny dobře pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu.

Potraviny pro zvýšení potence by tedy měly obsahovat všechny tyto prvky v té či oné formě.

Zmiňme některé produkty, které se osvědčily v oblasti zvyšování potence:

 • Miláček. Nejúčinnějším a nejúčinnějším „potravinářským lékem" je med. Takříkajíc sedí na prvním místě v žebříčku produktů pro zvýšení potence. Právě med obsahuje obrovské množství prvků, které pomohou udržet celkové zdraví, a tedy vyřešit některé intimní problémy. Tento vynikající multivitaminový produkt obsahuje také řadu stopových prvků, které potřebujete.
 • ořechy. Dalším produktem zvyšujícím potenci jsou ořechy, zejména vlašské ořechy. Je to doslova zásobárna stopových prvků. Vyrobením ořechovo-medové pasty můžete pozitivní efekt zdvojnásobit. V případě, že jsou ořechy unavené, můžete je nahradit sušenými švestkami. Takový pamlsek by měl být konzumován každý den 3-4 hodiny před spaním. Během několika dní bude výsledek znatelný.
 • Rostlinná strava, ovoce. Zde mluvíme především o ovoci, které je co nejbohatší na vitamíny A, E a B-skupinu. Sušené švestky již byly zmíněny výše. Přidejte do tohoto seznamu: datle, citrusové plody (pomeranče, citrony atd. ), meloun, kořenová zelenina mrkve a celeru.
 • Zelenina. Zelení jsou velmi užiteční pro mužskou sílu. Široká škála bylinek, které rostou na zahradě nebo na poli: petržel, kopr, salát, pampeliška obecná, kopřiva atd. Nejen pikantní zelenina dokonale vzbudí chuť k jídlu: anýz, kmín, estragon, česnek. Jako potravina na potenci se ale nejvíce osvědčila cibule. Dokonce i starověký římský filozof Plinius Starší poznamenal: "Luk tlačí líné muže do náruče Venuše. "Navíc vám bude užitečná jakákoli cibule: cibule, zelená, pórek, batun.
 • Mléčné výrobky. Nemastné kyseliny a stopové prvky zvyšující potenci se nacházejí v přírodních, nejlépe domácích kysaných mléčných výrobcích (bez umělých zahušťovadel, kvasnic a konzervantů). Pro muže se skvěle hodí nejen sražené mléko, kefír a další nápoje známé z dětství, jak se říká, ale také domácí nízkotučná zakysaná smetana. Mimochodem, sklenice zakysané smetany s nasekanými vlašskými ořechy je úžasný „vesnický koktejl" na zvýšení potence, který vyzkoušela více než jedna generace mužů.
 • Maso, ryby, mořské plody. Další na seznamu jsou masné a rybí výrobky. Jejich pravidelné užívání má velmi pozitivní vliv na potenci. V Evropě jsou ústřice a další měkkýši považováni za nejúčinnější afrodiziakum a potravinu, o které se věří, že zvyšuje potenci. Nízkotučný steak z bio masa nenasyceného „růstovými hormony" vám dodá energii. Z ryb by měly být preferovány platýs a makrela - jejich maso je zvláště užitečné pro potenci.

Tím samozřejmě jídlo pro potenci nekončí. Existuje také několik exotických produktů, o kterých se věří, že jsou schopny zlepšit mužskou trakci. Jedním z nich je například žaludek velblouda. Najít ho je extrémně těžké, ale postačí malý kousek o velikosti hrášku. Alespoň to tvrdí východní léčitelé.

Zvyšování potence: jídlo nebo prášky?

Mnoho lidí si klade otázku: „Co si vybrat: léky nebo při problémech s potencí stále upřednostňovat běžné jídlo? ".

Preventivně a periodickou stimulací je stále lepší dávat přednost jídlu. Nebo se uchýlit k lehkým lékům a doplňkům stravy obsahujícím v požadovaném množství všechny prvky potřebné ke zvýšení potence. Budou schopny mít požadovaný účinek po první dávce a samozřejmě vám dodají další důvěru ve vaše schopnosti.

Bezpečným prostředkem pro zvýšení potence může být balzám na bázi extraktů zlatého a maralího kořene, adaptogenu z maralích parohů a vitamínu C. Přírodní tonikum působí na organismus komplexně: obnovuje a stabilizuje nervový systém, uklidňuje a snižuje úzkost , zlepšuje paměť a koncentraci pozornosti, stimuluje sexuální funkce mužů.

Pokud jsou problémy s potencí chronické, pak je lepší se poradit s lékařem, který vás doporučí k léčbě, předepíše silnější léky nebo určí nutnost dalších léčebných postupů.