15 způsobů, jak rychle zvýšit účinnost doma

Existuje několik způsobů, jak zvýšit účinnost doma. Patří mezi ně cvičení, nekonvenční recepty, léky a zdravý životní styl. V ideálním případě musíte problém vyřešit komplexním způsobem, pouze takový přístup může obnovit zdraví mužů a konsolidovat výsledek po dlouhou dobu.

V tomto článku se naučíte, jak rychle zvýšit potenciál člověka přirozenými prostředky - produkty, recepty, fyzickou aktivitou a drogami.

špatná nálada kvůli problémům s potencí

Cvičení ke zvýšení potence mužů doma

S věkem svaly prostaty oslabují, což vede ke špatné erekci a ke zkrácení délky pohlavního styku. Z tohoto důvodu muž zažívá psychologické nepohodlí, touha po sexu zmizí. Školení pomůže obnovit poškozené funkce v případě problémů s potencí, následující typy cvičení jsou považovány za účinné:

 1. Akce s genitáliemi se provádějí s ranní erekcí. Pokud je slabý, měli byste se pokusit posílit svaly perinea. Pro začátek stačí 5-10 pohybů, každý den se počet několikrát zvýší. O týden později musí muž provést 30 kontrakcí, přičemž u každé z nich je nutné držet penis v napjatém stavu po dobu 2-3 sekund. Po nějaké době se při tréninku použije váhové činidlo, počet pohybů se zvýší až 40-50krát.
 2. Dalším cvičením je rotace pánve po dobu 2-3 minut denně. Pohyby jsou prováděny v kruhu a ve formě osmičky, což zabraňuje stagnaci krve v oblasti pánve.
 3. Jednou z nejúčinnějších a nejstarších metod obnovy špatné erekce je „chůze" po hýždích. Chcete-li to provést, posaďte se na podlahu a zkuste se pohybovat 2 metry tam a zpět.
 4. Krevní oběh v malé pánvi můžete zlepšit házením nohou přes hlavu. K tomu musí člověk ležet na vodorovné ploše, zvedat a držet končetiny ve zvednuté poloze po dobu 15 sekund. Počet přístupů je 5 až 10krát.
pohyb na hýždě pro potenciál

Pohyb na hýždích zlepšuje průtok krve do reprodukčního systému

Důležité!Obecně platí, že jakýkoli sport a fyzická aktivita mají pozitivní vliv na sexuální zdraví. Sedavá práce je považována za obzvláště škodlivou, proto se rozhodně doporučuje provést během přestávek rozcvičku.

PC trénink svalů

zvedání pánve zlepšuje účinnost

Pubococcygeální sval je umístěn mezi šourkem a konečníkem. Je odpovědná za práci močových cest, tok a odtok krve v penisu. Abyste to cítili, musíte zastavit proud při močení. V důsledku pravidelného cvičení:

 • riziko vzniku onemocnění prostaty je sníženo;
 • prodlužuje se doba pohlavního styku;
 • erekce se stává trvalou.

Cvičení spočívá v napnutí, držení a uvolnění svalu. Pro začátečníky stačí mačkání a odpočinek po dobu 3 sekund, počet opakování je 20–30krát. Do konce týdne je hotovo 50 přístupů. Trénink tímto tempem trvá 14 dní. Retenční čas svalů se postupně zvyšuje a dosahuje 10 sekund, 4 sekundy se odpočívají. Počet opakování roste až 100krát.

Pracují zrychleným tempem po dobu jednoho měsíce, pak si muž musí pro udržení kondice zvolit optimální zátěž pro sebe. Je důležité věnovat pozornost technice provádění, zaměřit se na práci pouze svalů PC, nemůžete napínat hýždě a břišní svaly.

Poznámka! Výsledek školení Kegel se dostaví po 2–6 měsících, v závislosti na situaci. Zkontroluje se to ručníkem, který se položí na penis a zvedne, pokud s tím nejsou žádné potíže, bylo cíle dosaženo.

Jak zvýšit potenci lidovými způsoby

Zelenina, ovoce a byliny mají mnoho blahodárných vlastností. Připravují se z nich odvary, tinktury a konzumují se čerstvé. Jsou schopni nejen zvýšit účinnost doma, ale také posílit tělo jako celek.

Recepty s medem a vlašskými ořechy

Med v kombinaci s vlašskými ořechy obsahuje zinek, selen, hořčík a další minerály nezbytné pro zdraví člověka. Med má stimulační účinek na reprodukční systém, ořechy mají dlouho obnovenou účinnost. Existuje několik receptů s přísadami:

 1. Rozemlejte na mlýnku na maso100 gořechy, nalil20 mltekutý med a promíchejte. Hmota musí být spotřebována4hodiny před spaním. Délka kurzu je od 14 do 30 dnů.
 2. Česnek v množství120 gdušené, přidat50 godvar z šípků,100 gvlašské ořechy, růžová radiola60 g, Miláček500 g. . . Lék se užívá 1 velkou lžící dvakrát denně před jídlem. Doba používání je 60-90 dní.
 3. Smíchejte v nádobách500 gnasekané ořechy350g zlato,50 gšťáva z aloe, petržel100 g. . . Směs se užívá 1 velkou lžíci 3krát denně před jídlem po dobu 30 dnů.
med a ořechy ke zlepšení účinnosti

Důležité! Med má některé kontraindikace, se kterými se musíte seznámit před použitím. Alergici musí být obzvláště opatrní, přípravek může způsobit anafylaktický šok.

Lidové recepty na tinktury se ženšenem

tinktura se ženšenem ke zlepšení potence

Rostlina je široce používána v orientálním a domácím lidovém léčitelství k léčbě mnoha nemocí, včetně sexuální dysfunkce. Kořen ženšenu je považován za silné afrodiziakum, používali ho již starověcí císaři. Tinkturu si můžete připravit sami jedním z následujících způsobů:

 1. Kořen rostliny v množství 25 g se rozdrtí, nalije se 1 sklenicí vodky a umístí se do temné místnosti. Produkt je připraven k použití do 2 týdnů. Vezměte 50 gramů večer.
 2. Středně velký kořen ženšenu se nalije 2-3 litrovými lahvemi vodky nebo alkoholu, trvá 2 týdny.

Hotová tinktura se zapije 30-35 kapkami, které se přidají do ¼ sklenice vody. Lék se pije denně, půl hodiny před snídaní. Doba užívání je určena stupněm porušení, prostředek má vedlejší účinky a kontraindikace.

Tinktura česneku

Česnek se projevuje pomalu, člověk může účinek pociťovat při pravidelném užívání tinktury. Produkt ředí krev, podporuje dobrý přítok a odtok do genitálií a také:

 • Snižuje riziko vzniku prostatitidy;
 • Zvyšuje množství a kvalitu spermatu;
 • Podporuje produkci testosteronu.

Tinktura je připravena z 1 hlavy česneku. Oloupané a rozpůlené hřebíčky se vloží do nádoby, nalije se 0, 3 ml vodky a nechá se 3 dny ve tmě. Filtrovaná kapalina se zapíjí velkou lžící vody třikrát denně před jídlem. Většina mužů si všimne zlepšení potence po týdnu léčby.

česneková tinktura ke zvýšení účinnosti
Alkoholická tinkturanení vhodný pro každého, v takovém případě to lze udělat na vodě. K tomu použijte kilogram produktu, který se vloží do nádoby o objemu 3 litry a naplní se horkou vodou. Kapalina by měla stát ve tmě po dobu 30 dnů, denně protřepávat. Výsledný lék se spotřebuje na 1 polévkovou lžíci. lžíce po jídle s mlékem.

Cibule

cibule na potenci

Před existencí syntetických drog užívali staří Římané cibuli ke zvýšení potence doma. Zelenina normalizuje práci endokrinního a nervového systému a pomáhá správnému fungování pohlavních žláz. Cibule jsou čerstvé čerstvé, dělají salát a zakysaná smetana se používá jako zálivka.

Můžete vařit cibuli s medem. K tomu se rozdrtí malá hlava a přidá se 300 g včelařského produktu. Tato kompozice se konzumuje po jídle, velkou lžící, třikrát denně. Délka léčby je 1 měsíc.

Produkty zvyšující účinnost, seznam

Mnoho potravin má vliv na zdraví mužů. Lidé je používají každý den a nevědí o prospěšných vlastnostech. Seznam produktů, které zvyšují účinnost, zahrnují:

krevety pro zvýšení potence
 • Makrela, platýs;
 • Mušle, krevety, raky, chobotnice; rejnoky;
 • Hovězí, krůtí, koňské maso, králík, kuře;
 • Křepelčí vejce;
 • Banány, pomeranče, citrony, vodní melouny, granátová jablka, sušené datle, fíky;
 • Avokádo, zelí, mrkev, rajčata, řepa;
 • Maliny, borůvky;
 • Dýňová semínka, zázvor;
 • Čokoláda;
 • Čerstvě vymačkaná šťáva z granátového jablka, dýně, celeru;
 • Piniové oříšky, muškátový oříšek, arašídy;
 • Tvaroh, zakysaná smetana, mléko, kefír, jogurt a další.

Účinek produktů je odlišný, po některých přichází téměř okamžitě, ale trvá trochu, takže jdou před pohlavním stykem. Ostatní je třeba pravidelně konzumovat a výsledky přetrvávají.

Získejte více a více aktivního odpočinku

aktivní odpočinek ke zvýšení potence

Podle statistik má 1/8 mužské populace syndrom chronické únavy, což se projevuje v důsledku častého stresu, velkého přetížení v práci a situace v životním prostředí. Díky tomuto problému pocit únavy nezmizí ani po delším spánku a odpočinku. Aby se muži zotavili, doporučuje se, aby si častěji zajišťovali aktivní odpočinek, během kterého musíte vypnout všechny gadgety. můžete jít kempovat s celou rodinou, rybařit nebo sportovat. Díky takovému aktivnímu odpočinku pocítíte náboj živosti a síly.

Normalizujte spánek

Maximální koncentrace pohlavních hormonů je dosaženo během spánku, což vysvětluje vzhled ranní erekce. Pokud nemáte dostatek spánku, nemohou být látky produkovány v plném rozsahu, což negativně ovlivňuje váš sexuální život. Nedostatek spánku také ovlivňuje práci všech systémů, člověk je rozrušený a podrážděný. Na základě výzkumu bylo zjištěno, že člověk potřebuje 8 hodin odpočinku k obnovení těla.

zdravý spánek k obnovení potence

Abyste se cítili odpočatí a získali maximální užitek z potence, musíte v místnosti zajistit temnotu, ticho a příjemnou teplotu. Doporučuje se spát na zádech, aniž byste polštář zvedali vysoko. Poloha na žaludku je kontraindikována, protože dochází k narušení krevního oběhu v malé pánvi.

Prostředky a přípravky pro obnovení potence

Výrobci léčiv uvádějí na prodej různé léky ke zvýšení účinnosti. Liší se složením, náklady, indikacemi a kontraindikacemi. Před použitím léků je nutná konzultace s lékařem.

Léky na bázi sildenafilu jsou navrženy ke zlepšení erektilní funkce bez ovlivnění libida a nezpůsobují touhu. Seznam léků na bázi sildenefilu zahrnuje velké množství léků, odborník vám pomůže vybrat ten správný, který problém podrobně prostudoval.

Důležité!Někteří muži plně nerozumí principu působení drog, a proto mohou být z účinku zklamáni. Léčba pomáhá pouze při vzrušení na pozadí sexuální stimulace.

Vzdejte se špatných návyků

Nadměrná konzumace alkoholu ovlivňuje produkci testosteronu, což vede ke snížení potence a sexuální touhy. Počet spermií klesá, stávají se letargickými. Kromě výše popsaného poškození mohou narkotické látky způsobit mutace chromozomů. Nikotin má škodlivý účinek na kardiovaskulární systém a způsobuje hypertenzi, která přímo ovlivňuje erekci. Ukončení špatných návyků je první věc, kterou muž musí udělat, aby obnovil potenciál.

Problémy se zdravím mužů lze odstranit, pokud se o své zdraví staráte včas a nenecháte situaci naběhnout. Je obzvláště důležité to udělat pro ty, kteří nemohou otěhotnět, i pro mladé lidi, protože se stále více obracejí na lékaře s erektilní dysfunkcí.