Zvyšte účinnost za jeden den - je to realistické?

Jak rychle zvýšit účinnost doma - recepty tradiční medicíny, správná výživa, důraz na minerály a vitamíny, nezbytné pro normální erekci. Potenciál lze také zvýšit pomocí fyzické aktivity pomocí tradičních metod. Všechny užitečné tipy v tomto článku.

Užíváme drogy k rychlému zlepšení potence

pilulka pro zvýšení potence

Jak rychle zvýšit potenciál člověka, pokud je brzy naplánován intimní večer? Zde pomohou farmakologické látky. Například jakékoli tablety s vardenafilem.

Tyto produkty jsou navrženy speciálně pro léčbu erektilních poruch. Výhodou těchto léků je dobrá snášenlivost, výkon bez ohledu na věk muže a rychlý nástup účinku.

A pro ty, kteří dávají přednost dlouhodobému účinku léku, doporučujeme léky obsahující tadalafil. Studie prokázaly nejen vysokou účinnost drog, ale také podle recenzí mužů se zlepšuje orgasmus, spokojenost po pohlavním styku. Léky jsou účinné iu pacientů s diabetes mellitus a po poranění míchy.

Jaké vitamíny a minerály mohou rychle zvýšit účinnost?

Stav potence přímo závisí na tom, co jíte, na úplnosti stravy. Účinnost je ovlivněna některými vitamíny a minerály:

ústřice ke zvýšení potence
 1. Zinek. . . Je součástí mnoha enzymů, a proto se účastní metabolických procesů. Aby byla hladina testosteronu v těle normální, potřebujete dostatečné množství tohoto chemického prvku. Zinek se podílí na výměně dehydrotestosteronu. V mužských pohlavních orgánech neustále dochází k dělení a obnově pohlavních buněk, tento proces se zpomaluje s nedostatkem zinku. Počet spermií klesá, jejich kvalita klesá. Posílení potence často závisí na stravě, potraviny bohaté na zinek pomohou rychle zvýšit její potenci: krevety, ústřice, pšeničné otruby, ančovičky, vaječný žloutek, ryby.
 2. Selen. . . Minerál, který je ve velkém množství používán mužským reprodukčním systémem. Hlavní rolí selenu je antioxidant. Prvek udržuje krevní cévy ve zdravém stavu, zabraňuje rozvoji aterosklerózy, mrtvice a infarktu. Osvobozením těla od radikálů poskytuje selen syntézu pohlavních hormonů a spermií. S jeho nedostatkem testosteron v těle klesá, což má za následek vyhynutí potence. Chcete-li poskytnout svému tělu selen, přidejte do stravy takové potraviny pro potenciál: kukuřici, mořské plody, rajčata, česnek a vejce.
 3. Vitamin E.. . . Vitamin rozpustný v tucích známý svými silnými antioxidačními vlastnostmi. Jeho působení je mnohostranné: normalizuje hormonální hladiny, posiluje stěny cév, stabilizuje buněčné membrány a brání tvorbě krevních sraženin. Nedostatek tokoferolu někdy vede k rozvoji neplodnosti, a to i na straně mužů. Vitamin E je obsažen v těchto produktech: rostlinné oleje, pšeničné klíčky, ryby, ořechy na potenci, semena, zejména dýňová semínka.
 4. Vitamíny B.. . . Snížení potence je často spojeno s přepracováním těla. Thiamin nebo vitamin B1, snižuje únavu těla, zvyšuje vytrvalost, vyživuje svaly a mozek energií. Pyridoxin nebo vitamin B6 ovlivňuje fungování nervového systému. Chcete-li zvýšit účinnost, přidejte do stravy slunečnicová semínka, vejce, ořechy, mořské ryby.

Jak rychle zvýšit účinnost doma?

radostný muž, který zvýšil potenciál

Zvyšování potence lze rychle provést doma. Zde jsou některá tajemství:

 1. Různé úpravy vody. Může to být denní kontrastní sprcha, výlety do sauny jednou týdně. Tento teplotní rozdíl má příznivý účinek na průtok krve v těle, včetně orgánů urogenitálního systému.
 2. Změňte svůj jídelníček. Vylučte nezdravá jídla, omáčky, tučné pokrmy. Přidejte do svých pokrmů tak známá afrodiziaka, jako je celer, petržel na potenci, česnek a cibule.
 3. Vzdejte se špatných návyků. Alkohol i kouření nepříznivě ovlivňují orgánový trofismus. Látky obsažené v tabáku stahují cévy, snižují produkci pohlavních hormonů.
 4. Někdy, aby se zvýšila potence za jeden den, musíte jen odpočívat a zbavit se stresu. Mužské selhání často způsobuje psycho-emocionální přepětí.
 5. Fyzická cvičení. Mají různé účinky na tělo, ale jejich účinnost je nepopiratelná. Budeme o tom diskutovat níže.

Fyzická aktivita a zvýšená účinnost

jogging pro zvýšení potence

Jakékoli fyzické cvičení je dobré pro celé tělo. Specialisté však vyvinuli komplexy speciálních fyzických aktivit, které cíleně ovlivňují práci genitálií, jejich trofismus a svalový tonus odpovědný za erekci.

Cvičení se zobrazují, pokud:

 • ztratili jste ranní erekci;
 • erekce je slabá, nestačí k dokončení styku;
 • přitažlivost k ženě zmizela;
 • orgasmus nebyl tak jasný jako předtím.

Zde je několik příkladů cvičení:

 1. Řekneme vám, jak rychle zvýšit potenciálnost doma jednoduchým pravidelným cvičením. Muž sedí na podlaze (teplý), můžete sedět na stoličce. Nohy by měly být roztažené doširoka. Záda jsou rovná, paže dole, dýchání klidné, nosní. Během krátkého krátkého dechu stiskněte dlaně, jako byste něco popadli. Současně se snažte co nejvíce vytlačit hýždě, cítit všechny svaly, které jsou za tento pohyb zodpovědné. Pak pomalu vydechněte. Cvičení se provádí ze 7 přístupů, mezi nimiž je minuta odpočinku. Takové fyzické napětí účinně posiluje svaly perinea, podporuje kontrolu moči, zejména u těch, kteří mají inkontinenci. Stahováním svalů provádíte druh masáže prostaty, která zajišťuje větší průtok krve než dříve. Nepochybně to bude mít brzy pozitivní vliv na sexuální funkce.
 2. Druhé cvičení se provádí z polohy na břiše. Paže jsou ohnuté v loktích, dlaně jsou v úrovni podpaží, to znamená, že lokty „vypadají" nahoru. Postupně vdechujte, zvedněte hlavu a ramenní pletenec, pomalu zakloňte hlavu dozadu. Při výdechu sklopte hlavu a hrudník do výchozí polohy. Po několika sekundách odpočinku opakujte až 7 dalších sérií.
 3. Další cvičení je zaměřeno na vypracování svalů odpovědných za potenciálnost. musíte sedět na židli, nohy od sebe, namáhat svaly, které se nacházejí mezi konečníkem a šourkem. To znamená, že hýždě by měly být uvolněné;
 4. Další cvičení je jednoduché. Stojíte nehybně, udělejte pochodové kroky a zvedněte kolena co nejvyšší.

Zvláštností cvičení je, že zátěž by se měla postupně zvyšovat. Zvyšte počet opakování, cvičte ráno i večer. Efekt dokončeného denního úkolu by se měl v průměru dostavit za týden.

Problémy s erektilní funkcí se ve skutečnosti vyskytují v jakémkoli věku. Většinu případů impotence lze napravit pomocí specialisty. V 95% případů se lékařům podaří obnovit erekci bez operace. Hlavní podmínkou pro udržení účinnosti je zdravý životní styl.