Jaké jídlo je dobré pro zvýšení potence u mužů?

ovoce a zeleninu ke zvýšení účinnosti

Jaké je nejlepší jídlo pro mužskou potenci? Tuto otázku si pokládá snad každý zástupce silnějšího pohlaví. Lékaři se domnívají, že v zájmu zachování mužské síly by do stravy měly být zahrnuty potraviny s vysokým obsahem zinku a železa.

Co je špatné pro erekci

Odborníci se domnívají, že některé potraviny obsahují enzymy, které snižují produkci testosteronu a zhoršují erekci.

Předpokládá se, že následující produkty snižují účinnost:

 1. Uzené výrobky a klobásy. Obsahují toxiny, které mají škodlivý vliv na fungování varlat. V důsledku toho může v těle dojít k hormonálnímu narušení. Kromě toho může zneužívání tohoto jídla vést k rozvoji různých onemocnění gastrointestinálního traktu.
 2. Alkoholické nápoje. Lékaři se domnívají, že je škodlivé konzumovat alkoholické nápoje v jakémkoli množství. To je způsobeno skutečností, že i malé dávky alkoholu obsahují toxiny, které snižují produkci testosteronu. Pivo navíc obsahuje ženské hormony, které negativně ovlivňují erekci.
 3. Sycené nápoje. Mají vysoký obsah cukru a kofeinu. Tyto látky vedou k dehydrataci těla a snižují pohyblivost spermií.
 4. Mastné mléko. Tento nápoj obsahuje velké množství estrogenu, který negativně ovlivňuje mužské libido.
 5. Fast Food. Pravidelná konzumace rychlého občerstvení negativně ovlivňuje erekci. Toxiny v těchto produktech navíc zhoršují produkci testosteronu.
 6. Majonéza a kečup. Tyto doplňky obsahují cholesterol, který zhoršuje krevní oběh. Majonéza a kečup navíc obsahují nezdravé tuky, které mohou negativně ovlivnit reprodukční funkci.
 7. Potraviny s vysokým obsahem kofeinu. Jak víte, tato látka ničí volný testosteron a vede k impotenci.
negativní vliv alkoholu na účinnost

Změna stravy

Lékaři mají rčení: aby bylo možné něco vyléčit, změňte nejprve své stravovací návyky. Pro zvýšení účinnosti by měly být do nabídky zahrnuty následující produkty:

 1. Ústřice.Tento produkt je skladem užitečných mikroelementů. Ústřice také obsahují užitečné aminokyseliny a zinek. Lékaři se domnívají, že tyto látky mohou zvýšit účinnost 2-3krát. Nejlepší je jíst ústřice syrové, protože všechny živiny se během tepelného zpracování odpařují. Pro nejlepší účinek můžete do ústřic přidat trochu citronové šťávy.
 2. Platýs.Tato ryba je nejsilnějším afrodiziakum. Dlouho se věřilo, že ke zvýšení potence musíte konzumovat velké množství vitamínů skupin A, E a B. Všechny jsou obsaženy v platýse. Tento produkt navíc obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny. Pamatujte, že platýz by neměly konzumovat lidé náchylní k alergickým reakcím.
 3. Makrela.Jak víte, muž potřebuje mastné kyseliny ke zvýšení potence. Nejlepším zdrojem kyselin Omega-3 a Omega-6 je makrela. Pravidelná konzumace tohoto produktu má navíc pozitivní vliv na aktivitu spermií. Makrela také obsahuje hodně jódu, což je zase silné afrodiziakum.
 4. Tuřín.Dlouho se věřilo, že pro zvýšení potence musíte jíst hodně tuřínu. Lékaři to vysvětlují tím, že tento produkt obsahuje velké množství vlákniny a dalších stopových prvků, které mají příznivý účinek na účinnost. Všimněte si, že tuřín také obsahuje minerály, které stimulují produkci testosteronu.
 5. Ryba.Ryby obsahují hodně jódu a fosforu. Lékaři poznamenávají, že tyto mikroelementy zvyšují účinnost lépe než speciální léky.
 6. Ořechy.Tento výrobek obsahuje velké množství vitaminu E, zinku a hořčíku. Právě tyto látky nejlépe zvyšují účinnost. Lékaři se domnívají, že je užitečné jíst každý den 40-50 gramů vlašských ořechů. Alternativně můžete jíst lískové ořechy nebo arašídy. Ořechy také obsahují velké množství mastných kyselin, které mají příznivý účinek na potenciál.

Maso a kuřecí vejce

Odborníci se domnívají, že je prospěšné jíst maso na potenciál. Tento produkt obsahuje velké množství užitečných bílkovin, které se tělem snadno vstřebávají. Kromě toho, když se maso dostane do lidského těla, začne se produkovat tyroxin. Tento hormon má příznivý účinek na udržování hormonální dráždivosti nervových center. Za nejzdravější maso se považuje hovězí, krůtí, kuřecí a jehněčí maso. Doporučujeme tyto výrobky vařit v páře, protože smažením ztrácejí všechny užitečné vlastnosti.

Musíte také jíst tmavou čokoládu, abyste zvýšili svůj sexuální apetit. Tento produkt obsahuje teobromin a fenyletylamin. Tyto látky významně zvyšují libido a mají příznivý účinek na lidský nervový systém. Lékaři se domnívají, že nejlepší je jíst tmavou čokoládu s podílem kakaa 65-70%. Pamatujte, že tento produkt by neměly konzumovat osoby, které mají onemocnění jater nebo vysoký krevní tlak.

Dalšími produkty, které zvyšují účinnost, jsou kuřecí a křepelčí vejce. Britští vědci zjistili, že lidé, kteří konzumují alespoň 2 křepelčí vejce denně, jsou méně náchylní k impotenci. Tento produkt obsahuje mnoho aminokyselin, které zlepšují produkci spermií. Křepelčí vejce navíc obsahují užitečné enzymy, jako je železo a fosfor. Produkt se nejlépe konzumuje syrový.

ovocné a zeleninové šťávy na potenci

Nápoje

Lékaři se domnívají, že pravidelná konzumace určitých nápojů může mít příznivý účinek na mužské libido. Předpokládá se, že čerstvé džusy výrazně zvyšují účinnost. Mají vysoký obsah antioxidantů a stopových minerálů, které zvyšují produkci testosteronu.

Nejlepším nápojem ke zvýšení sexuální touhy je melounový džus. Obsahuje velké množství citrulinu, který se po požití promění v arginin. Tato látka zlepšuje krevní oběh a má pozitivní vliv na erekci.

Chcete-li zvýšit potenciál, můžete také vypít klisnové mléko. Tento produkt je již dlouho známý svým účinkem proti stárnutí těla. Lékaři se domnívají, že pravidelná konzumace kobylského mléka zlepšuje metabolismus a pozitivně ovlivňuje práci kardiovaskulárního systému. Výsledkem je, že kumis má příznivý účinek na sexuální aktivitu člověka. Odborníci se domnívají, že za den nelze vypít více než 1 sklenici tohoto nápoje. Pamatujte, že kumis je zakázáno konzumovat osobami trpícími intolerancí laktózy nebo onemocněním gastrointestinálního traktu.

Dalším dobrým lékem na potenci je zázvorový čaj. Tento nápoj obsahuje velké množství minerálů a aminokyselin. Zázvorový čaj navíc obsahuje vitamin A. Tyto látky odstraňují toxiny a stimulují erekci. Zázvorový čaj je dostatečně snadný na přípravu doma. Nejprve si vezměte kořen zázvoru a oloupejte ho. Poté to nakrájejte na jemno a zalijte vroucí vodou. Přidejte do nápoje trochu medu a citronu. Zázvorový čaj by neměli pít lidé, kteří trpí kolitidou, gastritidou a enteritidou.