Sexuální vzrušení u mužů: jak pochopit, že je váš partner vzrušený

Intimita se ženou vyvolává u muže sexuální vzrušení

Sexuální vztahy jsou důležitou součástí života zdravého muže. Sexuální vzrušení u mužů se může objevit pod vlivem různých faktorů: vzhled ženy, erotické doteky, vzpomínky na minulou intimitu. Sexuální reakce silnějšího pohlaví je kombinací fyziologických a emocionálních výbuchů, které by nakonec měly způsobit orgasmus.

Známky vzrušení u mužů

Sexuální vzrušení je reakcí lidského těla na sexuální stimulaci. Jeho síla a trvání závisí na hormonálních hladinách, duševní pohodě a antropologických vlastnostech (výška, barva vlasů).

Vznikající touha ve svých projevech připomíná stres:

Vzrušený muž je dán svými reakcemi a chováním
 • rytmus dýchání a srdečního tepu se zvyšuje;
 • zorničky se rozšiřují;
 • změny hlasu a chování;
 • krevní tlak se zvyšuje;
 • dochází k svalovému napětí;
 • na kůži se objeví husí kůže;
 • zvyšuje se slinění.

Proces buzení:

  Muž se známkami sexuální touhy
 1. U mužů je hlavním znakem sexuální touhy erekce penisu. Průtok krve několikrát zvětšuje délku a průměr orgánu. Prodloužení délky je individuální ukazatel, malý penis se při erekci zvětšuje více. Narovná se a ztvrdne. Změny, ke kterým došlo, přispívají k zavedení penisu do pochvy.
 2. S přechodem k intimitě se u muže zvyšuje vzrušení a s ním všechny reakce těla. Zvyšuje se srdeční frekvence, krevní tlak a svalové napětí. Rytmické tření penisu o vaginální stěny je silně dráždivé.
 3. Pro prodloužení pohlavního styku se doporučuje dočasně zastavit tření, aby se snížilo napětí. Na vztyčeném penisu se objevuje výtok, čehož se není třeba bát. Jedná se o pre-seminální tekutinu, která hraje důležitou roli při početí.
 4. Orgasmus je vrchol rozkoše, je to nejkratší okamžik sexuální odezvy, který trvá jen několik sekund. Je doprovázena erupcí semene. U mužů se stahují svaly těla, mohou mimovolně unikat různé zvuky a dostavuje se pocit euforie.
 5. K uvolňování semene dochází v důsledku rytmických kontrakcí hladkých svalů. Začíná se malými porcemi, postupně se zvyšuje objem spermií. Po prvních otřesech už muži nic nezabrání v dokončení ejakulace. Každá ejekce je doprovázena sexuálním potěšením, zejména v oblasti hlavy a těla penisu.
 6. Po orgasmu se tělo vrátí do normálního stavu. Svaly se uvolňují, krev vytéká z penisu a orgán se zmenšuje. Nastává refrakterní období, během kterého se muž nevzruší ani fyzickým dopadem na penis.
 7. Fáze lomu je čas, který silnější pohlaví potřebuje k zotavení před novou erekcí. Nemá konkrétní trvání a může se pohybovat od několika minut do hodin. S věkem se tento rozdíl zvětšuje. Elevační úhel penisu ve většině případů dosahuje 60-90 stupňů. Maximální vrchol nastává ve 20 letech a po 50 letech se úhel znatelně zmenšuje.

Výtok u mužů při vzrušení

Transparentní viskózní výtok ze ztopořeného penisu je normální fyziologický proces. Mazání u mužů během vzrušení nastává pomocí pre-ejakulátu. Tato lepkavá bezbarvá tekutina se uvolňuje močovou trubicí při přípravě na pohlavní styk nebo během masturbace.

Zdrojem mazání jsou Cooperovy žlázy. Jejich sekrety obsahují mnoho enzymů a hlenu.

Transparentní tajemství plní několik funkcí:

 • izoluje zbytkovou moč v močové trubici;
 • částečně neutralizuje kyselé prostředí pochvy;
 • lubrikuje močovou trubici pro průchod spermií;
 • Výtok podporuje bezbolestný pohlavní styk.

Objem lubrikace se mezi muži výrazně liší. Může se pohybovat od několika kapek až po 5 ml nebo více. Hlavním účelem preejakulátu je připravit příznivé prostředí pro spermie. Pre-seminální tekutina neutralizuje kyselost vagíny, zvyšuje přežití spermií a šance na početí dítěte.

Když jsou muži vzrušení, zažívají výtok z penisu

U partnerek, které dávají přednost přerušení koitu kvůli antikoncepci, vyvstává otázka pravděpodobnosti otěhotnění, pokud se s nimi dostane do kontaktu lubrikant. Studie složení preejakulátu prokázaly, že v něm není žádné semeno. Při opakovaném pohlavním styku se však do výtoku dostává zbytková semenná tekutina zachovaná v močové trubici.

Nedostatek nebo přebytek lubrikace u mužů neovlivňuje jejich sexuální vztahy. Jakýkoli projev je individuální, neexistují žádné striktní šablony, do kterých je potřeba zapadnout. Užívejte si intimitu beze strachu a předsudků.

Jedním z typů „mazání" hlavy penisu je smegma. Tyto výtoky nesouvisejí se sexuálním vzrušením. Bílá látka podobná tuku usnadňuje pohyb hlavy penisu při výstupu z předkožky. Ale velká akumulace smegmatu způsobuje zánět kůže penisu a další potíže. Aby k tomu nedošlo, je nutné smegma denně smýt.

Jak vzrušit muže

Mužská sexuální touha závisí na mnoha faktorech. Pokud ho v mládí vzrušuje pouhá myšlenka na intimitu, pak to s věkem nestačí.

Ke zvýšení libida partnera bude žena potřebovat specifické uvolňovače nebo podněty. V povaze mužů je vizuálně hodnotit, takže zaujmout lákavé pózy, abyste muže vzrušili, noste svůdné spodní prádlo, rozpusťte si vlasy. Ke vzniku recipročního impulsu přispívá i pohled na obnažené ženské orgány a známky touhy od partnera.

Různé podněty pomáhají způsobit vzrušení u silnějšího pohlaví:

 • sluchový;
 • vizuální;
 • čichový;
 • taktilní;
 • erotické fantazie, filmy a další.

K probuzení sexuální touhy u muže musíte přistupovat individuálně.

Pod vlivem negativních faktorů se sexuální aktivita u mužů snižuje
 1. K tomu stojí za to studovat jeho zvyky a preference v hudbě, jídle, vůních atd. Afrodiziaka pomáhají zvyšovat touhu, mohou to být koření, potraviny, nápoje, aromatické oleje.
 2. Mezi uznávané patogeny sexuální aktivity: ořechy, mořské plody, hroznové víno, bylinky, bylinky, ovoce.
 3. Vůně oleje z pačuli zvyšuje smyslnost a produkci testosteronu. Mladí ocení vůni mandarinky, verbeny nebo cedrového oleje, zralý partner si oblíbí jalovec nebo santalové dřevo.
 4. Před přípravou romantického večera s aromalampou je třeba zjistit, zda není vyvolený alergický na připravované afrodiziakum.
 5. Pro některé muže mohou být slova silným stimulantem. Některé fráze, od zastřených náznaků intimity po přímý chtíč, evokují v partnerech sexuální aktivitu. Při komunikaci se známým předmětem vášně se hodí přímočarost a každý muž bude rád mluvit o sexualitě nebo chválit vzhled.
 6. Doteky různé intenzity jsou přímou cestou k vzrušení partnera. Monotónnost je pro sexuální aktivitu škodlivá, aby žena přilákala požadovaného muže, bude se muset uchýlit k experimentům.
 7. Začít můžete relaxační masáží s postupným pokrytím různých erotogenních zón a bodů. Dotýkání se prsou a bradavek vzrušuje silnější pohlaví neméně než ženy. Dopřejte svému partnerovi celou škálu pocitů od jemného hlazení a líbání až po kousání.
 8. Nevynechávejte záda a hýždě – zde může lehká masáž skončit citlivým hlazením nehty.
 9. Vnitřní strana stehen je pro muže dalším zdrojem potěšení, jemné či tvrdé doteky volí partneři sami. K laskání je potřeba používat nejen ruce a rty, ale celé tělo. Mužský žaludek je jednou z nejvíce erotogenních zón. Zkoumání jeho jazyka bude skutečným potěšením. Blízkost partnera k penisu, malátnost a očekávání rychle povedou k erekci.
 10. Penis je erotogenní zónou každého muže, jeho stimulace jistě povede k vrcholu blaženosti. Nejcitlivější a nejjemnější částí orgánu je hlava. Dotyky a dráždění jejím jazykem donutí vaší partnerku zapomenout na všechno na světě. Po prostudování nejcitlivějších bodů muže mu můžete poskytnout skutečné potěšení.

Stimulační léky

Proč muži pociťují sníženou sexuální aktivitu? Na tuto otázku může být mnoho odpovědí: stres, prodělané nemoci, věk, únava a další důvody.

Pilulky pro muže na stimulaci sexuální touhy se s problémem dokonale vypořádají:

Užívání stimulačních léků zajistí muži opět erekci
 • Lídr mezi stimulanty. Pilulky, původně vytvořené k léčbě srdečních problémů, se staly silným a rychlým stimulantem.
 • Lék ze skupiny inhibitorů PDE-5, jehož aktivní složka zlepšuje erekci. Lék neovlivňuje fungování srdce a jater a také nemění složení spermií.
 • Čínská droga na bázi ženšenu a jeleních parohů, která má méně vedlejších účinků.

Následky vzrušení bez uvolnění

Sexuální vzrušení nekončí vždy pohlavním stykem. Tělo připravené k uvolnění orgasmem zůstává v přebuzeném stavu. Pokud jsou takové situace jednorázového charakteru, není se čeho bát, neohrožují zdraví a potenci.

Co cítí muž, když je vzrušený bez uvolnění:

 1. nepohodlí nebo bolest ve varlatech, mírný otok;
 2. nepohodlí v penisu;
 3. mravenčení v zadní části hlavy;
 4. bolesti v podbřišku.

Z těchto příznaků si zvláštní pozornost zaslouží bolest ve varlatech. Tento orgán je důležitý pro zdraví mužů. Je zodpovědný za produkci testosteronu a spermií. Pokud jsou genitálie zdravé, nepohodlí zmizí po 4 hodinách.

Bolest ve varlatech může být signálem onemocnění. Pokud se jejich velikost, hustota změnila nebo se bolest stala ostrou a silnou, pak musíte navštívit lékaře.

Sexuální touha je důležitou součástí sexuálního života člověka. Když je muž vzrušený, je lepší použít několik metod, střídat jejich pořadí. To poskytne úžasné výsledky.