Jak zvýšit potenci doma. Produkty účinné lidové prostředky

Podle statistik má problémy s potencí každý třetí muž po 40 letech. Pokles sexuální aktivity nastává v důsledku změn souvisejících s věkem, nesprávného životního stylu, fyzického a emočního stresu, onemocnění genitální oblasti. Léčba drogami však není nutná u všech mužů. Špatná potence negativně ovlivňuje psycho-emocionální stav člověka, ale nepanikařte. Existují způsoby, jak rychle zlepšit svou erekci doma. Zvažme je.

Prvním způsobem je fyzická aktivita ke zvýšení a posílení sexuální aktivity u mužů. Cvičení může přirozeně a bezpečně zvýšit erekci u mužů, zlepšit zdraví a posílit mužské tělo.

Podrobná sada denních cvičení:

 1. Kruhové pohyby pánve se provádějí ve stoje, chodidla na šířku ramen, ruce na opasku. Otáčení pánve se provádí v obou směrech střídavě po deseti minutách. přitlačte je blíže k žaludku.
 2. Ohnuté kolenní dřepy. Nohy jsou umístěny na šířku ramen, kolena mírně ohnutá, ruce na opasku. Posaďte se, co nejvíce namáhejte a uvolňujte svaly hýždí. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte dřepy.
 3. Lehněte si na záda, zvedněte pánev, opírejte se o lopatky a ruce, které leží na podlaze, opakujte 10krát.
 4. Cvičení „na kole", v poloze na zádech, zvedněte nohy, aby pohyby připomínaly šlapání.
relaxační masáž pro zvýšení potence

Míra opakování cvičení je individuální na základě fyzických schopností. Doporučuje se pravidelnost jejich provádění.

Gymnastika pro potenciál

Druhým způsobem je zlepšení potence u mužů v jakémkoli věku tréninkem svalu PC doma. Nachází se u mužů od stydké kosti po kostrč a podporuje konečník a vnitřní orgány a brání jejich prolapsu. Technika: sedět na židli s rovnou zády a uvolněnými svaly, lehce naklonit hlavu dozadu a zavřít oči. Poté pomalu napněte sval a udržujte napětí po dobu 3–5 sekund, poté uvolněte. Proveďte alespoň 10 přístupů třikrát denně a postupně zvyšujte zátěž. Gymnastiku lze provádět ležet na zádech s mírně roztaženými nohami nebo stát.

Jak jíst, aby se zvýšila potence

Třetím způsobem, jak zvýšit potenciál a libido, je správná výživa. Potraviny, které stimulují mužskou sexualitu (afrodiziakální potraviny), by měly být součástí každodenní stravy člověka.

Bylinné produkty:

 • Arašídy, vlašské ořechy, pistácie, dýňová semínka - zvyšují účinnost.
 • Petržel, koriandr, špenát, celer - zvýšení produkce testosteronu, zvýšení potence.
 • Citrusové plody - zvyšují potenciálnost a libido, aktivují produkci testosteronu.
 • Granátové jablko je silný mužský patogen, který zvyšuje erekci.
 • Fík - má příznivý účinek na dobu erekce, obnovuje sílu, zvyšuje účinnost.
 • Řepa - zvyšuje potenciálnost, vzbuzuje sexuální touhu.
 • Cibule a česnek - zvyšují účinnost a sexuální aktivitu u mužů. Cibule zlepšuje spermatogenezi a česnek je silné mužské afrodiziakum.
produkty ke zvýšení účinnosti

Základem mužské výživy je maso, bez živočišných bílkovin, produkce testosteronu a dobrá účinnost nejsou možné. Dobrým způsobem, jak zvýšit erekci před intimním kontaktem, je sníst 3 g vařeného velbloudího žaludku.

Mořské plody (kraby, humři, krevety atd. ) A mastné mořské ryby mohou pomoci zlepšit erekci u mužů. Je užitečné jíst vařenou makrelu, která nejen zvyšuje účinnost, ale také podporuje početí.

Muži musí každý den jíst sýry, zakysanou smetanu, kefír, tvaroh a další mléčné výrobky. Mléčný protein je jedním z hlavních stimulantů produkce testosteronu (mužského hormonu). Vejce kuřat a křepelek pomáhají prodloužit pohlavní styk, obnovit potenciálnost.

Čokoláda je sladké afrodiziakum, obsahuje chemické prvky, které zvyšují sexuální apetit. Fenylfetamin ovlivňuje nervová centra v mozku odpovědná za potěšení. Tryptofan zvyšuje sexuální vzrušení. Anandamid je euforický a senzibilizující. Theobromin zlepšuje náladu.

Med je léčivé afrodiziakum, obsahuje zinek, který je nezbytný pro produkci testosteronu (mužského hormonu). Med obnovuje funkce mužského reprodukčního systému, zlepšuje spermatogenezi a předchází onemocněním urogenitálního systému. K udržení účinnosti a sexuálního zdraví lékaři doporučují jíst kaštanový, limetový, květinový a ženšenový med.

příčiny sníženého mužského libida

Nápoje ke zvýšení erekce

Čtvrtým způsobem, jak zvýšit erekci u mužů, je pití. Zelený čaj pomáhá obnovit erekci; přidává se do něj ženšen nebo kořen zázvoru. Čerstvě vymačkané celery a mrkvové šťávy, smíchané ve stejném poměru, jsou účinným koktejlem pro zvýšení mužské sexuální aktivity. Erektilní funkci zlepší koktejl z křepelčích vajec s rajčatovou pastou a mlékem: do 500 ml horkého mléka přidejte 20 g rajčatové pasty a 2 křepelčí vejce, chuť, sůl, pepř a koření. Porazte ingredience v mixéru, koktejl je hotový.

Afrodiziaka pro zvýšení mužské potence se nacházejí také v alkoholických nápojích. Absint je považován za vzrušující a svařené víno je rychlé. Anízová tinktura a vaječný likér pomáhají zvýšit potenciál u mužů. Hlavní věcí je nepřehánět to a nepřehánět to.

Co jiného můžete posílit potenci?

Pátým způsobem, jak obnovit účinnost u mužů, je kontrastní sprcha. Nalévá se ze sprchy, střídavě mezi teplou a studenou vodou. Procedura má obecný posilující účinek na mužské tělo, zlepšuje prokrvení pánevních orgánů, zmírňuje křeče a zlepšuje náladu.

Šestým způsobem, jak zvýšit účinnost, jsou terapeutické koupele. Pro zvýšení potence u mužů je užitečné vykoupat se s bobkovými listy. K přípravě lázně se květy heřmánku (100 g) předem uvaří se třemi litry vroucí vody ve smaltované misce a 20 minut se lúhují. Poté vaříme bobkový list (5-6 ks) ve vodě po dobu 5 minut, zalijeme lázní a přidáme heřmánkový nálev a vývar do teplé vody. Muž se musí každý večer 30 minut vykoupat.

studené obklady s ledem pro účinnost

Jedním ze způsobů, jak zvýšit účinnost, je použití ledu ve formě studených obkladů.

Sedmým způsobem, jak zvýšit účinnost, je použití ledu, který pomáhá zvýšit účinnost u mužů. Led je zabalen do tenkého plátna složeného do několika vrstev a používán jako studený obklad, aplikovaný na části těla muže po dobu 2-3 sekund. Začínají od temene hlavy, pak jdou dolů ke krku, hrudníku, břichu, šourku.

Osmá cesta - lidové léky ke zvýšení potence. Zvažte osvědčené recepty:

 • Pyl rostlin pro zvýšení potence u mužů je účinným produktem v boji proti mužské impotenci. Zvyšuje sexuální aktivitu, obnovuje mužský reprodukční systém a zlepšuje kvalitu spermií. Jedna dávka je půl čajové lžičky, konzumovaná dvakrát denně. Průběh léčby pylem je 2 týdny.
 • Nálev chřestu ke zvýšení účinnosti: 10 plodů rostliny zalijte vroucí vodou (400 ml), nádobu uzavřete a nechejte lúhovat 6–8 hodin. Tinktura se používá 3krát denně, 50 ml. Délka kurzu je 2 týdny. Pro infuzi použijte sušené, předrcené kořeny rostliny. Ovoce a kořeny se používají v poměru 1: 1.
 • Vlašské ořechy a med jsou přijímány ve stejném poměru. Ořešte ořechy, přidejte k nim med, důkladně promíchejte. Lék se užívá 20 minut po jídle, umyje se mlékem. Vezměte 2 čajové lžičky dvakrát denně. Délka kurzu je 1 měsíc.
 • Pro zvýšení účinnosti se cibule konzumují syrové nebo se připravuje infuze 2–3 cibule. Jsou rozdrceny, nality teplou vodou (400 ml), ponechány vyluhovat po dobu 3-4 hodin. Doporučená jednotlivá dávka je 100 ml. Četnost použití je 3-4krát denně. Cibule má pozitivní vliv na mužský reprodukční systém, zlepšuje spermatogenezi a zvyšuje účinnost u mužů.
 • Léčivý plic pro zvýšení potence u mužů. Vezměte 10 g sušených bylin a nalijte sklenici vroucí vody, nechte 1 hodinu vyluhovat, poté přefiltrujte a použijte k léčbě impotence u mužů. Vezměte jednu lžíci třikrát denně. Plíseň se používá jako zálivka.

Moderní léky pro muže

Devátým způsobem, jak zvýšit účinnost, jsou stimulující léky. Léky, které zvyšují účinnost u mužů, jsou dostupné v následujících formách:

 • Injekční roztoky.
 • Pilulky.
 • Prostředky pro vnější použití (mast, balzám, sprej, gel).

Složení přípravků pro muže zahrnuje rostlinné výtažky ke zvýšení účinnosti. Externí látky rozšiřují cévy penisu a stimulují sexuální touhu, používají se bezprostředně před pohlavním stykem.

Desátá metoda je správná a pro muže užitečná. K dosažení pozitivních výsledků při léčbě impotence je důležité, aby se muž zbavil špatných návyků a vedl zdravý životní styl. Bohužel je nemožné vrátit erekci za 1 den, měli byste předem myslet na zdraví a prevenci mužů kombinováním metod pro zvýšení potence. Venkovní aktivity, sport, správná výživa a dobrá nálada pomohou udržet mužskou sílu až do zralého stáří.

Potence je pro muže v každém věku nesmírně důležitá. Závisí na něm nejen sexuální život, ale také fungování mnoha systémů v těle: endokrinních, močových a pohlavních.

Problémy s potencí mohou začít u mužů po 40 letech. Jak kritické to bude, záleží na zdraví člověka a na jeho genetické predispozici. Velmi důležitá je také výživa, kvalita života a ekologie. Je v moci každého muže zvýšit účinnost pomocí dalších metod.

Způsoby, jak zvýšit účinnost

S rozvojem medicíny mají muži mnoho způsobů, jak zvýšit potenciál. Nezapomeňte také na osvědčené lidové recepty po celá léta.

 • Potence se zhoršuje v důsledku hormonálních změn. Mužské hormony jsou vysoce závislé na jídle, které konzumují. První věcí, kterou musíte udělat, je proto stanovit výživu.
 • Je nutné dodatečně konzumovat vitamíny, které stimulují produkci mužských hormonů: zinek, fosfor, vitamin E.
 • Lze použít léky. Mají různé složení. Některé jsou založeny na rostlinných komplexech, zatímco jiné jsou založeny na chemických prvcích. Takové léky by měly být používány po konzultaci s lékařem.
 • Lidové léky. Po dlouhou dobu lidé přemýšleli, jak zvýšit mužskou potenci. Proto mnoho lidových receptů sestoupilo do naší doby.
 • Masáží a speciálními cviky lze zlepšit také sexuální funkce.
 • Existují další lékařské procedury, které může lékař předepsat v případě zhoršené potence.
problémy v posteli kvůli nízké účinnosti

Faktory, které negativně ovlivňují mužskou potenci

Než budete moci zvýšit potenciál dalšími způsoby, musíte ravičit nad příčinami problému. Existuje několik společných faktorů, které negativně ovlivňují účinnost:

 • Věkové změny v těle
 • Kouření a nadměrná konzumace alkoholu
 • Nadváha
 • Nepravidelný sexuální život
 • Chronická onemocnění (močového, endokrinního nebo kardiovaskulárního systému)
 • Zranění
 • Užívání steroidů ve sportu
 • Užívání určitých léků
 • Stres a duševní nemoc.

Teprve po identifikaci jednoho z faktorů se můžete vyrovnat s problémem zhoršené potence.

Přípravy na zvýšení potence

Existuje řada léků, které mohou obnovit mužskou sílu. Některé z nich jsou zaměřeny pouze na zvýšení potence a jiné na další stimulaci sexuální touhy.

Pro zlepšení účinnosti se doporučuje první skupina léků. Zaprvé mají delší účinek (až 24 hodin) a zadruhé nezatěžují nervový systém. Tyto léky obsahují látku yohimbin nebo kantaridin.

Někdy existuje další bylinný komplex. Působení léků je zaměřeno na zlepšení prokrvení genitálií, vazodilataci a snížení křečí svalové tkáně. Léky ke zvýšení účinnosti lze použít pouze po konzultaci s lékařem.

pilulky na zvýšení potence

Zvýšená účinnost ve věku 60 let

Hlavním důvodem zhoršení potence v tomto věku jsou změny související s věkem. Bohužel je obtížné prodloužit potenci do zralého stáří. Ve věku 60 let se produkce hormonů zpomaluje, zhoršuje se zásobování krví a snižuje se schopnost buněk regenerovat. Ale pomocí drog, cvičení a stimulačních přípravků může muž prodloužit mládí reprodukčního systému.

Zvýšená potence u mužů po 50 letech

Po 50 letech musí každý muž, který se stará o kvalitu svého sexuálního života, znovu zvážit kvalitu svého života. I když zatím nejsou žádné problémy s potencí, musíte přijmout soubor opatření k udržení mládí:

 • Zdravý životní styl. 50 let je věk, kdy je čas přestat kouřit.
 • Cvičení. Pokud jste se dříve sportu nevenovali, je čas začít cvičit ráno a lehce běhat.
 • Ztratit ty kilo navíc. Nadváha nejen zhoršuje účinnost, ale také negativně ovlivňuje všechny vnitřní orgány
 • Připravte si jídlo
 • Nebuďte nervózní z problémů v práci nebo v osobním životě. V případě potřeby se poraďte s psychologem
 • Mějte pravidelný sexuální život
 • Být v dobré náladě, cítit radost z každého prožitého dne
problémy s potencí po 50 letech

Produkty zvyšující účinnost

Výživa je jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje produkci mužských hormonů. Existuje řada produktů, které mají stimulační účinek na mužský reprodukční systém. Působí jako afrodiziaka - přírodní patogeny, které zvyšují účinnost.

 • Ořechy: vlašské ořechy, pistácie a mandle
 • Obr
 • Granát
 • Cibule a česnek
 • Slepičí vejce
 • Žitný chléb
 • Dýňová semínka
 • Kopřiva
 • Fermentované mléčné výrobky: sýr, tvaroh a kefír
 • Rybí výrobky, zejména makrela
 • Mořské plody: mušle, krevety a kraby
 • Potraviny obsahující omega-3 a omega-6 tuky: olivový a lněný olej, rybí olej
 • Zelení: celer a špenát
 • Všechny druhy koření: pepř, zázvor, hřebíček, skořice
zdravá zelenina na potenci

Lidové léky ke zvýšení potence

V lidovém léčitelství existuje mnoho receptů na zvýšení potence. Nejoblíbenější jsou:

 • Léčivé byliny, které zlepšují účinnost: kopřiva, tymián, ženšen a kalamus. Kopřivu lze jíst nebo použít k přípravě odvaru. Chcete-li připravit vývar, musíte trvat na listy kopřivy ve vroucí vodě. Poté vezměte lék před jídlem. Odvar z tymiánu může nejen zlepšit účinnost, ale také zvládnout onemocnění prostaty. Můžete si připravit bylinkový čaj z tymiánu
 • Ženšen je již dlouho považován za přírodní afrodiziakum. Připravují se z toho odvary a tinktury. Pro zvýšení potence používám také kořeny rostliny calamus. Z nich se připravuje léčivý vývar.
 • Směs medu, mrkvové šťávy, zázvoru a ořechů má pozitivní vliv na mužský reprodukční systém. Nasekejte ořechy, nastrouhejte mrkev a promíchejte všechny ingredience. Lze použít jak sušený, tak čerstvý zázvor
 • Bílé víno může podnítit sexuální touhu a obnovit potenciál. Mělo by však být konzumováno nejvýše 100 gramů.
 • Salát z červené řepy, cibule a chřestu. Všechny uvedené složky mají pozitivní vliv na mužskou potenciálnost.
 • Tradiční léčitelé také doporučují jíst hrst vlašských ořechů denně se sklenicí mléka, aby se zlepšila účinnost.
 • Eleuterokokový extrakt je přirozený patogen. Lze jej zakoupit v jakékoli lékárně a konzumovat podle pokynů.
lidové recepty na potenci

Zázvor pro zvýšení potence

Kořen zázvoru má stimulační účinek na sexuální aktivitu, zlepšuje metabolismus a krevní oběh. Navíc je zázvor lahodným kořením, které lze přidat do čaje a nejrůznějších pokrmů. Můžete použít kořen zázvoru buď čerstvý, nebo ve formě prášku. Zde je několik jídel, kde je vhodné přidat toto koření:

 • U pečiva dodá zázvor chuť a hořkost. Aby byla hořkost minimální, přidejte sušený zázvor. Nejoblíbenějším pokrmem je perník.
 • Zázvor se používá k marinování masa a kuřete. Chcete-li připravit zázvorovou marinádu, zkombinujte sójovou omáčku, strouhaný zázvor, česnek a koření podle chuti
 • Také toto koření se přidává při přípravě rybích pokrmů a mořských plodů.
 • Ze zázvoru lze připravit lahodný čaj. Zejména zázvor je kombinován s medem. Med a zázvor jsou navíc dva z nejdůležitějších produktů pro zlepšení potence.
zázvor pro zvýšení potence

Tinktura pro zvýšení potence

 • Tinktura z belladony. Pro přípravu této tinktury se používají listy rostliny. Vysuší se a zalije vodkou (2 lžíce 0, 5 litru vodky). Tinktura by měla být ponechána po dobu jednoho týdne na tmavém místě, občas se protřepat, poté napnout a aplikovat 10 kapek třikrát denně.
 • Účinným prostředkem je česneková tinktura. Pro jeho přípravu se česnek třel, nalil vodkou a trval na tom
 • Ženšen je nejlepší lék na zvýšení potence. V lékárně této léčivé rostliny jsou hotové tinktury.
 • Také k přípravě léčivých tinktur se používá kopřiva, kalamus a tymián.

Recepty zvyšující účinnost

Existuje několik receptů na lahodná a zároveň zdravá jídla, která mohou zvýšit účinnost.

 • Vejce, zelená cibule a sýrový salát. Všechny tyto produkty mají pozitivní vliv na mužskou sílu.
 • Salát z červené řepy, celeru a mrkve
 • Vitaminová tyčinka: Vlašské ořechy, mandle, rozinky a sušené meruňky rozdrťte v mixéru. Směs rovnoměrně rozložte na pergamenový papír a vložte do chladničky. Poté nakrájejte na porce
 • Zelený čaj se zázvorem a medem. Přidejte pár plátků čerstvého zázvoru do běžného čaje a cukr nahraďte lžičkou medu
celerový kořen pro účinnost

Byliny pro zvýšení potence

Mnoho lidových receptů je založeno na použití léčivých bylin. Používají se k přípravě bylinných čajů, tinktur a odvarů. Před použitím kterékoli z bylin byste se měli poradit se svým lékařem. Mnoho bylin není kompatibilní s některými chronickými chorobami a některé mohou být alergické. Seznam bylin, které mohou normalizovat mužskou potenci:

 • Kopřiva
 • Tymián
 • Rulík
 • Orchis samec
 • Litovat
 • Rosemary

Masáž a cvičení ke zvýšení potence

Účinnost lze zlepšit nejen chemickými a biologickými účinky, ale také cvičením a masáží.

 • Čínská medicína tvrdí, že na lidském těle existují speciální body, jejichž masáží můžete zlepšit účinnost. Tyto body se nacházejí na rukou, nohou a na zádech. Pro přesnější účinek se používá akupunktura. Tyto postupy by měl provádět odborník s praxí.
 • Také erotická masáž má pozitivní účinek. V takovém případě by mělo dojít k úplnému uvolnění a důvěře v partnera.
 • Někteří lékaři doporučují masáž prostaty ke zlepšení potence. Takovou masáž lze provádět samostatně po obdržení pokynů od urologa. Navzdory skutečnosti, že mnoho mužů tento postup zanedbává, masáž prostaty nejen zlepšuje účinnost, ale také předchází prostatitidě
 • Cvičení může také zlepšit potenciál. Za prvé zlepšují krevní oběh a pomáhají zhubnout a za druhé dodávají aktivitu a optimismus.
 • masáž pro zvýšení potence
 • Není třeba paniku, když se potence zhoršuje. Všechny biologické procesy lze upravit
 • Léčba může nějakou dobu trvat, buďte trpěliví
 • Kvůli problémům s potencí se není třeba vzdát osobního života a důvěrných vztahů
 • Eliminujte faktory, které ovlivňují vaše zdraví
 • Vařte zdravé jídlo, spěte dost a nebuďte nervózní kvůli maličkostem.
 • Léky nemusí být užívány příliš často. Mohou to být pouze pomocná metoda
 • Neodkládejte návštěvu svého lékaře. Bude schopen rychle zjistit problém a předepsat léčbu.

Ruská sauna

Ruská koupel je osvědčenou metodou v boji proti potenci. Jsou známy případy, kdy několik sezení v ruské lázni pomohlo lidem zvýšit jejich sexuální aktivitu.

Námořníci, kteří se dlouho plavili, zejména před svými dlouhými cestami, seděli v lázních celé hodiny. Díky této metodě byla zachována jejich sexuální energie a dokázali bez stresu přežít dlouhou nepřítomnost sexu.

Ale dnes je velmi vzácné najít muže ve vaně. A marně, protože koupel má plodný účinek na mnoho lidských orgánů. Abyste však nepoškodili jiné orgány, například srdce, neměli byste lázeň navštěvovat více než třikrát týdně.

Při návštěvě vany je třeba dodržovat následující tipy:

 1. V případě prostatitidy se smí používat pouze košťata osika.
 2. Musíte zůstat v parní místnosti ne déle než deset minut.
 3. Je nutné používat bylinné přípravky. Byliny uklidňují lidský nervový systém a bojují proti různým onemocněním. Poplatky mohou sestávat z následujících bylin: máta; řebříček; levandule; šalvěj.
 4. Během jedné relace musíte jít do parní místnosti nejvýše třikrát.
 5. Kameny lze pokropit malým množstvím éterických olejů.
 6. Pokud je to žádoucí, po koupeli můžete pít bylinkový čaj s medem.
 7. Během tohoto postupu se musíte vzdát alkoholu.

Kontrastní vany

Jednou z dobrých metod řešení potence je kontrastní sprcha. Tento postup dokáže člověka uvolnit. Chcete-li posílit účinnost, musíte do vody přidat bobkový list.

Zbytek tajemství nezapomenutelného sexu zjistíte na stránkách našeho portálu.

Teplota vody by měla být asi taková:

 1. Pro horkou vodu - 40 stupňů.
 2. Pro studenou vodu - 20 stupňů

Aby byl postup efektivní, musíte neustále měnit vodu ze studené na horkou. Chcete-li to provést, musíte si jeden po druhém sednout do nádoby s vodou - je lepší vzít hrnce. Postup by měl začínat horkou pánví. Musíte „sedět" v jedné pánvi ne déle než jednu minutu. Musíte udělat deset přístupů. Pokud pravidelně provádíte takový postup, musíte neustále zvyšovat teplotní rozdíl, postupně, jeden až dva stupně denně.

Způsoby, jak rychle zvýšit účinnost doma

Účinnost lze rychle obnovit, pouze pokud není způsobena fyziologickými poruchami. Následující pravidla pomohou zvýšit potenci u mužů před rande:

 • Správná výživa. Jak zvýšit potenci doma pomocí výživy? Je to velmi jednoduché, pokud se vzdáte nezdravých potravin a do stravy zahrnete mořské plody, ořechy, med, kořeněná jídla, luštěniny, zeleninu a ovoce.
 • RelaxaceBěhem dne si udělejte krátkou přestávku. Krátký spánek má dobrý účinek na zvýšení potence. Po tvrdé práci stačí zdřímnout po dobu asi 15 minut a tělo získá sílu.
 • Fyzická cvičení . Pokud potřebujete rychle zvýšit potenciál a posílit mužské tělo, měli byste do svého života vnést fyzickou aktivitu. Při sportu se zvyšuje produkce pohlavních hormonů.
 • Studená a teplá sprcha. Tímto způsobem je dosaženo nejrychlejšího zvýšení hladiny testosteronu. Stav šoku způsobí, že tělo energicky produkuje pohlavní hormony.

Pokud se člověk zvykne na zdravý životní styl, nebude se muset divit, jak rychle obnovit erekci. Všechny naše činnosti se odrážejí ve stavu těla a před požitím alkoholu byste měli myslet na to, co je důležitější: krátkodobé zlepšení nálady nebo zdraví.